Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Członkowie wspierający

Grupa-OrbisAccor/Orbis S.A.
Agnieszka Kalinowska, Warszawa; tel.: +48 22 829 35 88;  e-mail:agnieszka.kalinowska@accor.com;  www.orbis.pl; www.accorhotels.com

Hotele Orbis to w pełni komfortowe hotele zlokalizowane w największych miastach Polski, zapewniające udane wakacje lub podróże służbowe. Hotele Orbis nawiązują do tradycyjnej polskiej gościnności, każdego dnia wyrażając ją serdecznością, hojnością i szczodrością. Obiekty tej marki tworzą bogatą i różnorodną sieć, oferują dobry standard wyposażenia, duże wygodne pokoje oraz wyśmienitą kuchnię i wysoką jakość obsługi.   
 
 BRILL_AV_MEDIA_logo__RGB  Brill AV Media Sp. z o.o. 
    Michał Czerniak, Warszawa; tel.: +48 22 631 80 91
    e-mail: biuro@brill.pl;  www.brillavmedia.pl

Międzynarodowa firma działająca od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy środkowo-wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług typowo konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania, wideokonferencje, jak również specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia oraz oświetlenia. Oferta obejmuje także projektowanie, wykonawstwo oraz serwisowanie stałych instalacji audiowizualnych w różnego rodzaju obiektach.
 
final logo CMA  Concept Music Art Sp. z o.o.
   Krzysztof Paradowski, Balice; tel.: +48 12 631 25 91, e-mail: marketing@cma.pl;   
   www.cma.pl

CMA to miejsce, gdzie technologia spotyka się ze sztuką. To 16 lat doświadczenia, profesjonalny, zgrany zespół blisko 40 osób i ponad 6 tysięcy wydarzeń zrealizowanych w kraju i zagranicą. W  portfolio firmy znajdują się eventy zarówno o charakterze wizerunkowym, sprzedażowym, marketingowym, sportowym, targowym, HR jak i stricte rozrywkowym.
Zespół CMA, w wyjątkowy sposób, z najdrobniejszymi szczegółami, zadba aby Państwa wydarzenia głęboko zapadły w pamięć uczestnikom, pracownikom i klientom. Realizowane są m.in. pokazy, kongresy, konferencje, uroczyste gale, otwarcia obiektów, launche produktów, spotkania integracyjne, świąteczne, konferencje sprzedażowe, targowe oraz wydarzenia specjalne.
Dzięki własnym zasobom (własny dział kreatywny i studio graficzne, 1200m2 magazyn sprzętu,
4 piony działu technicznego, angielskojęzyczne biuro event managerów) CMA jest w stanie, w kreatywny sposób, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zadbać o Państwa wydarzenie - od projektów graficznych i koncepcji wydarzenia, po samą realizację, logistykę, wsparcie techniczne, oraz zapewnienie artystów i prezenterów.

 
CREATOR-ZDROWY-WYBORCreator Sp. z o.o.
Wojciech Fedyk, Jolanta Malinowska, Wrocław; tel.: +48 71 362 02 02 ; e-mail: creator@creator.wroc.pl; www.creator.wroc.pl

CREATOR Sp. z o.o.- firma  z 40- letnią tradycją - od 20 lat specjalizuje się w rehabilitacji leczniczej. Działające w strukturze spółki cztery ośrodki profilaktyki i rehabilitacji zlokalizowane we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Brzegu Dolnym wykonują, oprócz pełnej gamy zabiegów fizjoterapeutycznych, zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej w kriokomorze.
Na bazie własnych doświadczeń, przy współpracy z Wrocławską Akademią Wychowania Fizycznego, CREATOR opatentował i wdrożył do produkcji własny model kriokomory, który obecnie funkcjonuje w 60-ciu ośrodkach rehabilitacyjnych i sportowych w kraju i za granicą.
Posiadany potencjał i doświadczenie pozwoliły firmie na przygotowanie kompleksowej oferty z zakresu turystyki medycznej. Znakomitym uzupełnieniem tej oferty jest własne Centrum Konferencyjno-Klubowe z zapleczem logistycznym, gastronomicznym i 6-cio torową kręgielnią, przygotowane do organizacji konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań towarzyskich i biznesowych.
 

folwark zalesieFolwark Zalesie W. Łazarski, A.N. Michalscy sp j
Nelly Michalska, Władysław Łazarski, Grajów; tel.: +48 12 271 28 93, e-mail:biuro@folwarkzalesie.pl; www.folwarkzalesie.pl  

Folwark Zalesie, Beskidy, 200-lat historii, 30 hektarów łąk i lasów. Idealne warunki do organizacji konferencji i szkoleń w naturalnym otoczeniu: 6 sal konferencyjnych z możliwością łączenia: do 1 500 osób bankietowo. Największa sala 1 140 m², najmniejsza 80m2. Położony 25 km od Krakowa.
 
hotele diament sa  Hotele Diament S.A.
 Rafał Bakalarski, Andrzej Kłapyta, Gliwice, tel.: +48 32 721 10 55,
e-mail: sekretariat@hotelediament.pl;  www.hotelediament.pl
 
HOTELE DIAMENT S.A. to największa sieć hotelarska na południu Polski. Ta, dynamicznie rozwijająca się spółka, posiada 20 letnie doświadczenie i działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Atutem sieci jest między innymi jakość świadczonych usług oraz umiejscowienie hoteli. Do sieci należą obiekty o standardzie czterech i trzech gwiazdek, zlokalizowane w sześciu liczących się ośrodkach gospodarczych: Czterogwiazdkowy hotel we Wrocławiu: Park Hotel Diament Wrocław ****, Czterogwiazdkowe hotele w Katowicach: Park Hotel Diament Katowice ****, Hotel Diament Plaza Katowice **** i Hotel Diament Arsenal Palace Katowice / Chorzów ****, Czterogwiazdkowy hotel w Zabrzu: Park Hotel Diament Zabrze ****, SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń **** - czterogwiazdkowy hotel SPA, czterogwiazdkowy hotel w Gliwicach: Hotel Diament Plaza Gliwice ****, hotele trzygwiazdkowe w wielu miastach: Hotel Diament Spodek Katowice ***, Hotel Diament Zabrze ***, Hotel Diament Bella Notte Katowice / Chorzów ***, Hotel Diament Economy Gliwice ***, Hotel Diament Ustroń ***, Hotel Diament Vacanza Siemianowice Śląskie ***.
 
HalaStulecia_logo_1Hala Stulecia
Paweł Romaszkin, Wrocław, tel.: +48 71 347 51 50;
e-mail: info@halastulecia.pl; www.halastulecia.pl
 
Hala Stulecia to unikatowe miejsce na mapie Polski, gdzie historia w pełni współgra ze współczesnością. Wielofunkcyjna przestrzeń, nieszablonowa konstrukcja, klimatyczna i przestrzenna lokalizacja, to tylko kilka z jej atutów. Kompleks Hali Stulecia jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych miejsc dla organizatorów największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, kongresowych z Polski i zagranicy. Wpisanie jej w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podkreśliło rangę tego obiektu.

inspire logoInspirecongress

Bielińska Elżbieta, Wrocław; tel.: +48 71 780 90 52; e-mail:bielinska@inspirecongress.pl;  www.inspirecongress.pl 

Firma organizująca kongresy, sympozja, konferencje naukowe, szkolenia i spotkania biznesowe. Kompleksowe profesjonalne usługi. Zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizowaniu kongresów, sympozjów i szkoleń. Specjalizuje się w organizacji wydarzeń dla branży medycznej, farmaceutycznej i obsługi międzynarodowych konferencji akademickich.
 

Interhouse hotelInterHouse Hotel
InterHouse Hotel 31-201, Kraków, ul. Bratysławska 2; tel.:  +48 12 617 64 00; fax: +48 12 661 33 11; e-mail: hotel@hotelaspel.com.pl; www.hotelaspel.pl

 

interservisInterservis Sp z o.o.

Katarzyna Subko-Wojtaszek Łódź tel.: +48 605880441 e-mail: katarzyna.subko@interservis.pl
www.interservis.pl  www.kongresywlodzi.pl

ice_krakow_logo_rgb-180x112Krakowskie Biuro Festiwalowe / Centrum Kongresowe ICE Kraków
Agnieszka Ziemiańska, Kraków; tel.:  +48 12 424 96 50;  e-mail:reservations@icekrakow.pl; www.icekrakow.pl

Ponad 36 000 m² przestrzeni konferencyjnej, Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 2000 osób, przestronne i wielofunkcyjne foyer przystosowane między innymi do organizacji wystaw, stoisk sponsorskich i ekspozycyjnych, a przy tym wyśmienita lokalizacja obiektu w centrum Krakowa – to tylko niektóre z atutów powstającego  w Krakowie wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego ICE, którego inwestorem jest Gmina Miejska Kraków. Jego otwarcie przewidziano na rok 2014.   

012833406
Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy sp j
Beata Pfeiffer-Posyniak, Sulejówek; tel.: +48 22 783 21 69;  e-mail:biuro@marketinghouse.pl; www.marketinghouse.pl   

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i wspólnicy sp. j. to doświadczenie, twórcze i odważne pomysły. Realizując pragnienia podejmujemy najtrudniejsze wyzwania, wyprzedzamy konkurencję. Cenimy dbałość o jakość i koszty klienta, a także terminowość świadczonych usług. Wszelkie działania planujemy i organizujemy w zależności od oczekiwań klienta. Zapewniamy organizację i kompleksowa logistykę: konferencji, spotkań biznesowych, seminariów,sypmozjów, kongresów międzynarodowych, bali, bankietów i koktajli, imprez okolicznościowych, pikników, festynów, akcji promocyjnych, incentive travel.

Mazurkas Travel PolandMazurkas Travel sp z o.o.

Andrzej Bartkowski, Ożarów Mazowiecki k/ Warszawy; tel.: +48 22 721 47 00; e-mail:a.bartkowski@mazurkashotel.pl; www.mazurkas.com.pl

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno – hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, eventów, bankietów, targów, oraz imprez okolicznościowych.
Hotel Mazurkas powstał w 2001 roku. Początkowo obiekt posiadał 130 pokoi oraz 12 sal konferencyjnych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w 2007 roku powstało nowoczesne Centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre tworząc kompleks posiadający 35 sal konferencyjnych, 3 500 m² powierzchni wystawienniczej oraz 158 komfortowych pokoi.
 

convention_katowice_logoMiasto Katowice Convention Bureau Katowice
Janusz Nowak, Krystian Gryglaszewski, Katowice; tel.: + 48 32 253 93 96; e-mail:janusz.nowak@katowice.eu www.katowice.euwww.convention.katowice.eu  
 

1284469540047PCC logo 200x100
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Elżbieta Roeske, Poznań; tel.: +48 61 869 22 97; e-mail: elzbieta.roeske@mtp.pl; www.pcc.mtp.pl  

 

1
Power Sp z o.o.
Olga Krzemińska-Zasadzka, Warszawa; tel.: +48 500 129 444; e-mail: power@agencjapower.pl; www.agencjapower.pl

Agencja Power Sp z o.o. ma znaczący wkład w tworzeniu rynku imprez firmowych, wyjazdów motywacyjnych i wydarzeń specjalnych. Nieprzerwanie od 1997 lat zdobywamy niezbędne doświadczenie w koordynowaniu wyjazdów oraz wydarzeń. Zakres działalności Spółki PowerSport /Power Sp. z o.o./ to:
1. kompleksowa obsługa firm w Polsce: organizacja eventów, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych, imprez tematycznych, pikników, szkoleń, konferencji, kongresów oraz gal
2. kompleksowa organizacja wyjazdów motywacyjnych zagranicznych /incentive/
3. aktywne uczestnictwo w propagowaniu sportu /karty sportowe/
 

logo sc
Symposium Cracoviense, PCO
Anna Jędrocha, Kraków; tel.: +48 12 422 76 00;  e-mail:anna.jedrocha@symposium.pl;  www.symposium.pl

Symposium Cracoviense oferuje profesjonalną organizację: zjazdów, konferencji, sympozjów, seminariów, wystaw i eventów. Posiada do wynajmu bezprzewodowy system głosowań i prezentacji interaktywnych.  
 

tk-logo-2016Targi Kielce S.A.
Andrzej Kiercz, Kielce; tel.: +48 41 365 12 53; e-mail: kiercz.andrzej@targikielce.pl; www.targikielce.pl    www.kielcekonferencje.pl

Centrum Kongresowe Targi Kielce to profesjonalny obiekt kongresowo-wystawienniczy w którym można zorganizować kongres, koncert, bankiet, wydarzenie sportowe dla 4 500 osób. Jest także organizatorem wydarzeń.

 

EXPO-logo
Targi w Krakowie Sp z o.o.
Ewa Woch, Kraków; tel.: +48 12 644 59 32; e-mail:woch@targi.krakow.pl; www.targi.krakow.pl

Biuro Kongresów Targów w Krakowie to profesjonalny organizator kongresów, konferencji i sympozjów. Organizujemy międzynarodowe kongresy dla tysięcy uczestników, jak również kameralne seminaria. Dysponujemy autorskim system obsługi wydarzeń on-line (umożliwia m.in. szybkie uruchomienie strony www, rejestrację uczestników, umawianie spotkań, wysyłkę i ocenę abstraktów). Jako jedna z nielicznych firm w Polsce jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia ICCA - (International Congress and Convention Association). Posiadamy rekomendację Urzędu Miasta Krakowa oraz Poland Convention Bureau.

EXPO XXI-logo_rgb
Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp z o.o.
Żaneta Berus, Warszawa; tel.: +48 22 256 71 07; e-mail: zaneta.berus@expoxxi.pl; www.expoxxi.pl


Weco-logo - blue on white2Weco Travel

Grażyna Grot-Duziak, Warszawa; tel.:  +48 22 520 28 00; e-mail:g.duziak@weco.com.pl; www.weco.com.pl

Weco Travel powstała w Polsce w 1992 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów dotyczące profesjonalnej obsługi podróży służbowych. Od samego początku najważniejszy jest dla nas klient - jego zadowolenie i zaufanie. Dzięki czternastoletniemu doświadczeniu na rynku Polskim oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego naszego klienta, szczycimy się wieloma długoletnimi relacjami z naszymi klientami.Obecnie Weco Travel jest jednym z liderów obsługi podróży służbowych w Polsce i na świecie. Posiadamy sieć własnych biur na terenie Polski zlokalizowanych w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu oraz posiadamy biura Weco Travel Group zlokalizowane poza granicami Polski: w Skandynawii, na Węgrzech oraz w Czechach. Wkrótce Weco Travel Group obecne będzie również w Bułgarii, Rosji oraz Rumunii. Dzięki inwestycjom w technologię wszystkie biura Weco Travel zostały połączone jednym bardzo wydajnym i nowoczesnym systemem informatycznym. Umożliwia to obsługę naszych klientów zgodnie z przyjętymi standardami oraz z zachowaniem Travel Policy naszych klientów bez względu na lokalizację, w której nawiązano współpracę.

e-mail: biuro@skkp.org.pl